תודה על ה-like

קבלו שובר מתנה בדוא"ל

שלום, אורח
  
עברית
מה זה Webee?
צפו בסרטון
לחנות המשחקים
משחקים חינוכיים
איך משחקים?
סרטון הדרכה
הרשמו לעדכונים
קבלו שוברי הנחה ועדכונים
עולם לילדים בארבעה צבעים
מעוצבת לאצבעות קטנות וסקרניות

מקלדת WEBEE 2.0 מופעלת ע"י 4 מקשים צבעוניים ומזמינים ונוצרה במיוחד לאצבעות קטנות וסקרניות. המערכת הופכת את הלמידה המוקדמת למשחק ילדים ומתאימה לגילאי 1-5. המשחקים של WEBEE פותחו במטרה להקנות ביטחון עצמי, לעורר סקרנות, לסייע בשיפור הזיכרון, לפתח כישורי קבלת החלטות ועוד. המערכת פועלת בשיטת הניסוי ותהייה ופותחה בשיתוף יועצים פדגוגים ומומחים להתפתחות בגיל הרך.

אזור הורים ייחודי
רוצים לדעת מה הגאונים שלכם למדו?

מערכת WEBEE 2.0 מאפשרת לכם להתפתח יחד עם ילדכם. המערכת מכילה אזור הורים גרפי אינפורמטיבי בעזרתו ניתן לבחון אילו מיומנויות חדשות הילדים לומדים תוך כדי המשחקים וכן לראות את התפתחותם ביותר מ 20 תחומים שונים הכוללים: שפה, מוזיקה, צבעים, צורות, הבנת הנקרא, מתמטיקה בסיסית ואפילו פיסיקה והכל על פני ציר הזמן. מערכת WEBEE שומרת אותכם מעודכנים בהתקדמות ילדכם בכל שלב לאורך הדרך.

מתודולוגיה חינוכית
משחקים, נהנים ומתפתחים

מערכת WEBEE מעודדת את ילדכם ללמוד ולהתפתח באמצעות שיטת לימוד מבוססת ניסוי ותהייה שפותחה בישראל בעזרת יועצים פדגוגים ומומחים להתפתחות בגיל הרך. המערכת משוחחת עם הילד ומסבירה לו כשהוא טועה ומעודדת אותו כאשר הוא צודק באמצעות מתן חיזוקים חיוביים המעודדים את הילדים ללמוד ולהתנסות. שיטת הלימוד היחודית של WEBEE תורמת לחיזוק הביטחון העצמי של הילדים ומעוררת את יצר הסקרנות שלהם והכל בנוסף על שלל התחומים אותם המערכת מפתחת.

עולם וירטואלי בטוח ומוגן
בטחון תחילה!

מערכת WEBEE פועלת בסביבה אינטרנטית סגורה ומוגנת הזמינה אך ורק למשתמשי WEBEE. לכל משתמש עולם משחקים ייעודי עבורו וכן אזור הורים דינאמי אינדיווידואלי. העולם האינטרנטי של WEBEE מאפשר לכם לשחק מכול מקום בעולם מבלי לחשוש מוירוסים, ללא דיסקים ומבלי להוריד או להתקין דבר על המחשב האישי. פשוט חברו את מערכת WEBEE 2.0 ושחקו בעולם המופלא של WEBEE, מקום בו הלמידה מרגשת, ידידותית ומהנה.

test test